SIKÇA SORULAN SORULAR

Sık Sorulan Sorular

Sitemin Yönetim Paneli Olacak mı ?
Evet , sitenizin tüm güncelleme ve tasarım değişikliği yapabileceğiniz , kendi fonksiyonlarınızı ekleyebileceğiniz araçlarla donatılmış yönetim paneli olacaktır.
Yönetim Paneli Türkçe mi ?
Yönetim paneli %75 Türkçedir. Kullanımı kolay ve basittir. Fonksiyon araçları yeni kullanıcıların dahi rahatlıkla üretebileceği kolaylıkta sunulmuştur.
Demo Tasarımlar Neden Yabancı Dil ?
Demo tasarımlar çözüm ortaklarımızla birlikte yürütülen çalışmaların uluslararası hedefleri de dikkate alınarak üretilmiştir. Özelleştirmelerin ve sitenizin Türkçe yapılmasının önünde hiçbir engel yoktur.
Yazılım Dili Nedir ?
Siteniz web teknolojilerinin enlerinden ve en etkin içerik yönetim sistemlerinden biri olan WP CMS altyapısı üzerine kurulmaktadır. Yazılım dili çokludur. PHP başta olmak üzere HTML5 , CSS , JQuery vs. yazılım dilleri ile entegredir.
Kendi Hosting'imde Kullanabilir miyim ?
Hayır , sistemi kendini hostunuzda kullanmanız mümkün değildir.
Özelleştirme Kısıtlaması Var mı ?
Hayır , siteniz için dilediğiniz hazır tasarımlarımızdan birini seçebilir , kendi verilerinize göre özelleştirebilir veya tamamen kendi özgün tasarımınızı oluşturabilirsiniz. Sayfa yapısı , renk değişimi , menü gösterim değişimi gibi bir çok fonksiyon için araçlarımızı kullanabilirsiniz.
Sitem Mobil Cihazlara Uyumlu Olacak mı ?
Evet , tüm akıllı telefon ve cihazlara ve Smart TV ekran ebatlarına göre otomatik optimize edilecek ve kullanılan cihaza uygun çalışacaktır. Demolarımızı test aracımızla veya kendi cihazınızla test edebilirsiniz.

Mobil Uyum Test Aracı

E-Ticaret Yapabilecek miyim ?
E-ticaret alt yapısı hazır olup , ek ücrete tabidir. Dilerseniz 499 TL+ KDV ek ödeme ile E-Ticaret Entegrasyonu talebinde bulunabilirsiniz. E-ticaret alt yapısı butik mağaza için uygundur. ÖMÜR BOYU YILLIK KİRA ÜCRETİ ÖDEMEKSİZİN KULLANABİLİRSİNİZ. E-ticaret taleplerinde mağaza ana sayfa tasarımı tarafımızdan ücretsiz yapılarak teslim edilir. Ayrıca ücretsiz sunduğumuz İyzico sanalpos entegrasyonu sayesinde tek anlaşma ile bir çok banka kredi kartına taksitle ürün satışı yapabilirsiniz. Sanal mağazanız mobil uyumlu olarak çalışacaktır.
Kurulum Ne Kadar Sürer ?
Kurulum işlemleri max.1 iş gününde tamamlanmaktadır.
Tasarım Değişikliği Kısıtlı mı ?
Kısıtlı değildir dilediğiniz zaman dilediğiniz tasarıma geçiş yaparak kendi verilerinizi girerek özelleştirebilirsiniz.
Sitede Komple Tasarım Değişikliği Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyim ?
Her tasarımın kendine has özel stil çalışması vardır ve birbirinden tamamen farklı kodlanmıştır. Tasarım değişikliği esnasında yeni tanımlanacak tasarımın stili sisteme yükleneceğinden , sitenizin mevcut stili tamamen yeni tasarıma göre değiştirilecektir. Bu durumda yeni stile göre eski görsellleriniz , verileriniz ve sayfalarınızın optimize edilmesi gerekecektir. Kısaca, her tasarım farklı bir site demektir ve tüm verilerinizin bu tasarıma uygun hale getirilmesi gerekecektir. Eğer eski tasarımınıza geri dönmeyi planlıyorsanız CUSTOM SYTLE bilgilerinizi ve ayarlarınızı kaydetmenizi öneririz. Bu işlem için OPTİONS ayarlarında İMPORT / EXPORT aracını kullabilirsiniz.
Reklam Ajansıyım İş Ortaklığı Mümkün mü ?
Mümkündür. Ekonetya Multi Dizayn Site Hizmetimizi müşterilerinize pazarlayabilir ayrıca kendiniz özelleştirme hizmeti de sunabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için 0212 876 28 66 nolu telefonumuzu arayabilir, bilgi@ekonetya.net adresimize mail gönderebilirsiniz.